Hakkımızda

Avcılar Alarko Kombi Servisi

Avcılar Alarko Servisi, olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla, acil çağrı merkezi telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir teknik servisden yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz. Kombi servis olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile teknik servis hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir.

Avcılar Alarko Klima Servisi

Deneyimli Avcılar  Alarko Servisi, Klima servisi teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Alarko Klima Servisi, Klima servis bakımı,onarımı ve Alarko klima servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız. Avcılar Alarko servisi olarak İstanbul’un her bölgesine yakın Alarko klima servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlıyabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Klima servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Avcılar Alarko Kombi Servisi 7/24 YARDIM

Avcılar Alarko kombi servis olarak Kombi ürün arızalarında 7 gün 24 saat Kombi servis hizmeti ile yanınızdayız. Kombi ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı Kombi servis ekibimize danışabilirsiniz.

 

Comments are closed.